Інститут ендокринології і обміну речовин ім.Комісаренко

Інститут екології та медицини (м.Київ)

Народні методи лікування алкоголізму« Зурабов Країни Евразес створять кооперацію в області охорони здоровя   |   Хвороба Гоше Симптоми лікування »

Без рубрики - Народні методи лікування алкоголізмуПьянство - страшна біда для суспільства. Але вилікувати алкоголіка можна. Головне - відбити у нього тягу до спиртного. Є два дієві способи.

30 г бобрового струменя (це мускусна залоза бобра) залити 300 мл горілки, наполягати в темному місці 8 днів. Давати п’ючій людині по 30 крапель, змішуючи з 0,5 ст. води, 2 рази на день (вранці і увечері) до їжі. Можна підмішувати в чай. Є після цього можна не раніше, чим через 30 хвилин. Курс лікування - до появи у людини стійкої огиди до алкоголю.

Сварить річкових раків, зняти і перемолоти їх панцирі в порошок. Підмішувати порошок по 0,5 ч.л. у їжу два-три рази на день. Якщо людина вип’є спиртне, його долатимуть нудота і блювота. Тривалість лікування - як і в першому випадку.

Далее треба закріпити успіх, допомогти людині назавжди позбавитися від алкогольної залежності. Для цього використовувати такий збір: трава полину, золототисячника і тімьяна в соотношении1:1:4. 1 ч.л. збору залити 1 ст. води, кип’ятити на малому вогні 1-2 мин., наполягати півгодини, процідити. Пити по 1/3 ст. за 20-30 хвилин до їжі на порожній шлунок. Курс прийому - два місяці.
Протипоказане таке лікування при захворюваннях печінки і нирок, щитовидної залози, анемії, виразці шлунку і дванадцятипалої кишки, кардіосклерозі, атеросклерозі судин головного мозку, миготливій аритмії, захворюваннях щитовидної залози.

Если ж людина в процесі лікування знов почне пити, щоб обірвати заспівай, треба давати п’яниці на ніч 1 ст.л. натрію тіосульфата (цей засіб можна купити в аптеці - 30%-ный розчину в ампулах), розведеного в 1/4 ст. теплої кип’яченої води.


Tags: , , , , , ,

Без рубрики


Схожі записи